Pikošky

Šikovný Taiwanec využil stránku PornHub k výučbe matematiky

Stránku PornHub vám pravdepodobne predstavovať nemusíme. Jej cieľovou skupinou sú dospelí ľudia, ktorí tu nájdu bohatý pornografický obsah. Netradičný nápad dostal taiwanský učiteľ matematiky Changshu, ktorý na stránkach PornHub založil vzdelávací kanál a vytvoril videá s úplne odlišným obsahom. Čo môžu návštevníci stránky nájsť na jeho kanáli a aký dôvod mal učiteľ k vystupovaniu na tejto platforme sa dočítate v článku. 

Žiadnu nahotu nečakajte 

Videá z učiteľského sveta nie sú na PornHube žiadnou novinkou. Prísny učiteľ, sexi študentka alebo zaujímavé školské prostredie sú súčasťou tisícok videí. 

V prípade taiwanského učiteľa však žiadnu nahotu, sexi študentky alebo akýkoľvek erotický obsah nečakajte. Vo väčšine videí stojí pred obyčajnou tabuľou oblečený učiteľ Changshu, ktorý rieši náročné matematické príklady. Zväčša ide o vysokoškolské učivo, ktoré sa rozhodol vysvetľovať veľmi netradične. 

Medzi pikantnými videami nájdu užívatelia aj videá s matematikou (zdroj obrázku: Unsplash)
Medzi pikantnými videami nájdu užívatelia aj videá s matematikou (zdroj obrázku: Unsplash)

Prečo sú videá zverejnené na stránkach PornHub? 

Podľa slov samotného učiteľa sa na stránkach s týmto obsahom nachádza veľa mladých ľudí, ktorí tu trávia svoj voľný čas miesto vzdelávania. Odhaduje sa, že platformu PornHub denne navštívia milióny ľudí a tak bola táto možnosť zaujímavým riešením, ako nájsť nových študentov matematiky. Netradičným nápadom tak zaujal množstvo ľudí a jeho videá majú viac ako 1,8 milióna zhliadnutí. 

Aj napriek tomu, že vďaka svojim videám na kanály PornHub zbohatol, jeho hlavný príjem vraj pramení z niečoho iného. Na záver svojich videí odporúča svojim ľuďom kurzy na vlastnom webe, ktoré sú spoplatnené. V jednom z rozhovorov sa pochválil, že v roku 2020 mu jeho online kurzy zarobili viac ako 214-tisíc eur. 

Ukážka hodiny matematiky:

Ako prijali nový obsah videí užívatelia? 

Aj napriek tomu, že prvotné reakcie boli veľmi prekvapivé, videá sa stali veľmi populárnymi. Väčšina ľudí sledujúcich jeho videá ho otvorene chvália. O jeho úspechu svedčia aj komentáre, ktoré vyzerajú napríklad takto: “Konečne prednášky, ktoré som hľadal. Na tejto webovej stránke je veľa porna.”

Podobných vtipných komentárov je pod videami hneď niekoľko. Netradičný obsah sa tak stretol s obrovským pochopením a učiteľ si za krátku dobu našiel veľa priaznivcov. 

Ako sa vyvíja život učiteľa v súčasnosti

Sám učiteľ vraví, že jeho cieľom nikdy nebolo vyučovať matematiku na Pornhube. Vraj len chcel dať svetu vedieť, že existuje učiteľ v Taiwane, ktorý vie dobre vysvetlovať matematiku. Vďaka svojej rýchlo získanej popularite dnes zamestnáva niekoľko učiteľov, ktorí pre neho pracujú. Jeho videá môžete nájsť na ďalších platformách a počet študentov neustále rastie. 

V prípade, že by ste si chceli jeho prednášky pozrieť aj vy, nájdete ho na už spomínanom webe pod prezývkou changhsumath666. Jeho videá vám však kvôli erotickému obsahu stránky neodporúčame pozerať v práci alebo v prítomnosti detí. 

Aj príbeh taiwanského učiteľa nám ukazuje, ako sa nikdy netreba vzdávať. Zaujímavý biznis sa dá rozbehnúť na tých najnetradičnejších miestach a ani neviete, aký šialený nápad sa vám môže podariť zrealizovať. Náš článok zakončíme citátom samotného učiteľa: “Play hard, Study Hard.”

Daša Uherková

Študovala som management a marketing na UTB v Zlíne. Rada cestujem a spoznávam nové krajiny. Vďaka tomu viem nájsť správne slová a priblížiť tak zaujímavé témy čitateľom.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button